Projektowanie wnętrz Oscar-dekoracje

Miejsce
w katalogu:
10
Średnia Ocen
5/5
ILOŚĆ OCEN: 4

Szczegółowy opis firmy

Oscar-Dekoracje to firma, która zdaje sobie sprawę z tego, że Państwa czas jest bardzo cenny, dlatego powierzone projekty realizuje terminowo, niezwykle sprawnie i rzetelnie. Pasją pracujących tam architektów jest projektowanie wnętrz Rzeszów , np. domów mieszkalnych, apartamentów, sklepów, aptek, gabinetów fryzjerskich, hoteli, galerii czy sal konferencyjnych.

Prowadzona współpraca polega na dostosowaniu się do warunków klienta oraz przyjętego budżetu, który może być przeznaczony na dokonanie aranżacji. Wychodząc na wprost oczekiwaniom klientów, biuro architektoniczne Małgorzaty Zięba ciągle się rozwija i dynamicznie zmienia. Architekt wnętrz Małgorzata Zięba swoje biuro zlokalizowała na terenie miasta Rzeszów na ul. Matejki 12. Warto wspomnieć, że firma działa na rynku od 2004 roku, co przekłada się na niezwykle bogate doświadczenie w aranżacji i projektowaniu wnętrz. Tworzone przestrzenie łączą w sobie nie tylko piękno, ale również ponadczasowy styl i funkcjonalność codziennego użytkowania — projektant podczas wykonywania aranżacji nie tylko bierze pod uwagę najnowsze trendy we wnętrzarstwie, ale również indywidualny gust użytkownika.

Oscar-Dekoracje to projektant wnętrz Rzeszów, który do każdego zlecenia podchodzi z ogromnym zaangażowaniem — projekty są wykonywane z ogromną dbałością o szczegóły, a także perfekcyjnym wykończeniem. Firma przyjmuje zarówno duże, jak i nieco mniejsze zlecenia, przy których analizuje potrzeby, a także oczekiwania klientów, aby stworzyć dla niego idealne wnętrze, w którym codziennego funkcjonowanie będzie czystą przyjemnością.
Oczywiście, projektant wnętrz jest świetnym rozwiązaniem w przypadku nietuzinkowej przestrzeni użytkowej, a także ustalonego budżetu, który jesteśmy w stanie wydać na wykończenie wnętrza. Oscar-Dekoracje dla wszystkich zabieganych klientów, którym brak czasu na spotkania oferuje usługę projektowania on-line - marka dostosowuje się do klienta, umożliwiając konsultacje internetowe, a także telefoniczne.

Twoja ocena
Cena
Wielkość
Stan
Ostatnie opinie internautów: (4)
Irena
Projekt naprawdę pomysłowy i przede wszystkim funkcjonalny. Jestem zadowolona
Eryk
To jest to czego szukałem - profesjonalizm i zaangażowanie! To się ceni dzisiaj.
Rysiek
Solidna i rzetelna firma, a przede wszystkim terminowa.
Maro
świetna firma, polecam

Podobne firmy meblowe

Starzyńskiego 22/11
35-508 Rzeszów
tel: 668152910
Ocena: 5/5 (6 opinii)
Rydlówka 5
30-363 Kraków
tel: 601624781
Ocena: 5/5 (4 opinie)
Białoprądnicka 10/15
31-221 Kraków
tel: 530 533 909
Ocena: 5/5 (3 opinie)
Łączki Kucharskie 183
39-106 Łączki Kucharskie
tel: 783-501-401
Bądź pierwszy
i oceń teraz!
Zakopiańska 58
30-418 Kraków
tel: 664744123
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Zarzecze 3
36-041 Zarzecze
tel: 600 057 127
Bądź pierwszy
i oceń teraz!

Wśród szeroko rozpowszechnionych rodzaj&oa...
Przedpokój to niezwykle ważne pomieszczenie w ka...
Stojąc przed koniecznością urządzenia rozmaity...
Wiąże się z koniecznością dokładnego rozplan...
Szukając atrakcyjnego rozwiązania do swojej sypi...
Jeżeli lubisz klasyczne, ciepłe wnętrza, zastan...