Płyta meblowa

Miejsce
w katalogu:
-
Płyta meblowa
Langiewicza 33
35-021 Rzeszów
tel: 172838103 http://www.plyta-meblowa.pl/

Szczegółowy opis firmy

Płyta Meblowa to sklep internetowy z ogromnym wyborem płyt drewnopochodnych i sklejek. Dostępne są w rożnych wzorach, kolorach i strukturach. Można nabyć płyty matowe, wykończone na wysoki połysk, drewnopodobne, przypominające kamień i wiele innych. Dostępne są także laminaty, obrzeża do mebli oraz gotowe blaty. Oferta sklepu jest skierowana do wszystkich, które samodzielnie chcą stworzyć meble na wymiar lub dla firm, które zajmują się tym na co dzień i potrzebują materiałów do pracy.

Płyty meblowe to jeden z najpopularniejszych surowców używanych do produkcji mebli. Są przede wszystkim ekonomiczne, a dzięki zaawansowanym obecnie technologiom ich wytrzymałość jest zadowalająca. Płyty meblowe są ponadto materiałem bardzo plastycznym, przy pomocy którego można tworzyć najróżniejsze formy elementów wyposażenia.
Wiele z nich pod kątem wizualnym bardzo przypomina drewno, i dla większości użytkowników jest nie do rozróżnienia. Ponadto płyty meblowe są łatwe w czyszczeniu. To wszystko sprawia, że wielu klientów chętnie wybiera meble z płyt do swoich domów, a producenci często wykorzystują ten materiał do tworzenia wyposażenia. Można go łączyć także z innymi surowcami, na przykład drewnem lub stalą.
Specjaliści z Płyty Meblowej dysponują odpowiednimi urządzeniami do cięcia, dzięki czemu mogą dostarczyć produkty o wymiarach wybranych przez klienta.
Płyty mogą być również przycinane w rożnych formach i kształtach. Na stronie sklepu dostępny jest również kreator, przy pomocy którego można samodzielnie stworzyć dowolny mebel. Wystarczy wybrać odpowiednie elementy i podać wymiary, a sklep dostarczy gotowe części do montażu. Kreator podaje od razu końcowe ceny, dzięki czemu nie trzeba czekać na odpowiedź sklepu z wyceną. Zamówione produkty można odebrać za darmo w Rzeszowie, Krakowie, Kielcach i Biłgoraju. Część oferty podlega wyprzedaży, dlatego w kategorii tej można zawsze trafić na ciekawe promocje i atrakcyjne upusty cenowe.

Twoja ocena
Cena
Wielkość
Stan
Ostatnie opinie internautów: (0)

Podobne firmy meblowe

Kolejowa 13
37-220 Kańczuga
tel: 668118101
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Kraszewskiego 1
35-001 Rzeszów
tel: 17 85 22 774
Bądź pierwszy
i oceń teraz!
Hetmańska 67
35-021 Rzeszów
tel: 17 854 13 88
Bądź pierwszy
i oceń teraz!
Sikorskiego 45D
35-304 Rzeszów
tel: 17 778 82 55
Bądź pierwszy
i oceń teraz!
Aleja Armii Krajowej 4A
35-307 Rzeszów
tel: 602653795
Bądź pierwszy
i oceń teraz!
Popiełuszki 5
35-001 Rzeszów
tel: 17 85 909 85
Bądź pierwszy
i oceń teraz!

Małe mieszkania oraz małe pomieszczenia są doś...
W dzisiejszych czasach ludzie są bardzo zapracowa...
Meble do pokoju dziecięcego wybiera się zwykle p...
Łóżka piętrowe są jednym z praktyczniejszych ...
Strych jest nieodłącznym elementem każdego domu...
Narożnik w salonie to „must have” dzisiejszyc...