Meble Resmar sklep meblowy

Miejsce
w katalogu:
14
Meble Resmar  sklep meblowy
Nienadówka
36-052 Nienadówka
tel: 512293552 Sklep meblowy
Średnia Ocen
5/5
ILOŚĆ OCEN: 2

Szczegółowy opis firmy

Meble Resmar jest firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży mebli. Dzięki temu jest w stanie zaproponować swoim klientom wysokiej jakości produkty, wpasowujące się w bieżące trendy i dostępne w atrakcyjnych cenach. Pochodzą one od sprawdzonych producentów z Polski i zagranicy, i są zróżnicowane ze względu na stylistykę oraz funkcjonalność.

Sklep oferuje swoim klientom bezpieczne warunki transakcji oraz możliwość rozłożenia płatności za zamówienie na wygodne raty. Zakupione towary dostarcza pod wskazany przez klienta adres bądź pozwala na ich samodzielny, bezpłatny odbiór w jednym ze swoich salonów firmowych.
Siedziba firmy znajduje się na Podkarpaciu, gdzie też w Nisku, Mielcu i Sandomierzu znajdują się jej trzy sklepy stacjonarne. Wszyscy klienci mogą w nich liczyć na profesjonalną obsługę, pomoc w wybraniu odpowiedniej opcji oraz zainspirowanie się przykładowymi aranżacjami. By rozszerzyć swoją działalność i udostępnić oferowane produkty dla klientów z całej Polski, firma zdecydowała się na uruchomienie strony Mebleresmar.pl - sklepu internetowego o nowoczesnym, przyjaznym dla użytkownika interfejsie.
Pomaga on w poruszaniu się po serwisie i jednocześnie w przejrzysty sposób przedstawia informacje na temat dostępnych tam produktów. Są one jasno podzielone na kategorie ze względu na swoją stylistykę, typ i docelowe pomieszczenie, dzięki czemu każdy odbiorca szybko dotrze do interesującej go grupy produktów, niezależnie od tego, czy poszukuje wygodnego fotela, czy zabudowy kuchennej w stylu skandynawskim. Wśród proponowanych mebli znajdują się zarówno pojedyncze szafki RTV, stoły kuchenne czy krzesła, jak i praktyczne zestawy meblowe i meblościanki.
Ofertę sklepu uzupełnia wybór materaców, mebli ogrodowych oraz sprzętu AGD. Opcję dla siebie znajdą więc zarówno osoby dopiero urządzające swoje mieszkanie od podstaw, jak i te chcące jedynie uzupełnić obecną aranżację.

Twoja ocena
Cena
Wielkość
Stan
Ostatnie opinie internautów: (2)
Witek
Bogata oferta zestawów meblowych. Wszystko do samodzielnego złożenia bez większych problemów.
HaniaS
W kwestii wyposażenia wnętrz moje ulubione miejsce na zakupy.

Podobne firmy meblowe

Kolejowa 8A
39-300 Mielec
tel: 177748111
Bądź pierwszy
i oceń teraz!
Zakopiańska 70
30-418 Kraków
tel: 12 344 30 00
Bądź pierwszy
i oceń teraz!
Hanasiewicza 22
35-103 Rzeszów
tel: 606-78-77-28
Bądź pierwszy
i oceń teraz!
Zakopiańska 58
30-418 Kraków
tel: 12 266 70 98
Bądź pierwszy
i oceń teraz!
ul. Polna 14
37-300 Leżajsk
tel: 797 586 500
Ocena: 5/5 (3 opinie)
Wadowicka 8a
30-001 Kraków
tel: 12 269 11 18
Bądź pierwszy
i oceń teraz!

Firany i zasłony są bardzo istotny elementem wys...
Bardzo silnym trendem na 2020 rok są produkty wzo...
Każda szafka musi mieć dobry i solidny zamek. Je...
Samo należyte wykończenie mieszkania nie jest po...
Przedpokój to niezwykle ważne pomieszczenie w ka...
Wśród szeroko rozpowszechnionych rodzaj&oa...