Jakub Sawicki pracownia projektowania wnętrz Rzeszów

Miejsce
w katalogu:
6
Starzyńskiego 22/11
35-508 Rzeszów
tel: 668152910
Średnia Ocen
5/5
ILOŚĆ OCEN: 6

Szczegółowy opis firmy

Szukasz najlepszej pracowni aranżacji wnętrz? Chcesz skorzystać z usług architekta, którego projekty cechuje innowacyjność oraz ciekawy design? Jeśli tak, powinieneś sprawdzić, co oferuje Jakub Sawicki. To doskonale wyszkolony projektant, absolwent znanych szkół technicznych i plastycznych. Twórca opiera swoje projekty zarówno na klasycznych wzorach, jak i nowoczesnych trendach, królujących we współczesnej architekturze wnętrz.

Jakub Sawicki tworzy swoje projekty tak, aby maksymalnie sprostać oczekiwaniom inwestorów. Współpraca z architektem bazuje na kilku etapach. W pierwszym dokonuje się zarysu koncepcji, określona zostaje stylistyka, kolorystyka, oraz wykonany zostaje pomiar wnętrza. Następny krok obejmuje utworzenie projektu koncepcyjnego, zawierającego układ ścian i sufitów, rozmieszczenie mebli oraz sprzętu elektronicznego.
W kolejnym kroku klient otrzymuje realistyczną wizualizację w dwóch wersjach. Czwarty krok to projekt wykonawczy, zawierający listę surowców zastosowanych w projekcie, rysunki techniczne oraz szczegółowe opisy dotyczące kolorystyki. Pracownia aranżacji wnętrz w Rzeszowie oferuje także możliwość konsultacji na każdym etapie realizacji. Do każdego ze zleceń tworzona jest niezbędna dokumentacja techniczna.

Architekt Jakub Sawicki jest twórcą lubiącym eksperymentować. Łączy z pozoru nie pasujące do siebie style, uzyskując w efekcie wnętrza niebanalne, ale jednocześnie przytulne. Takie, które zapewnią komfortowy wypoczynek, będą dobrze nastrajać i staną się funkcjonalnymi miejscami pracy. Jeśli chcesz się przekonać jak pięknie może wyglądać twoje mieszkanie, zgłoś się do pracowni Jakuba Sawickiego.   Twoja ocena
Cena
Wielkość
Stan
Ostatnie opinie internautów: (6)
Jacek
Polecam
Mike
Pracownia godna polecenia.
Regina
Kreatywność i super podejście do klienta to jedne z wielu zaleta pana Jakuba. Polecam.
Kajtek
Solidna firma, polecam.
Arek
Polecam wszystkim biuro projektowe.
Matylda
Jakub Sawicki to profesjonalny projektant wnętrz z wieloletnim doświadczeniem. Oferuje kompleksowe usługi aranżacji wnętrz mieszkalnych, biurowych, a także użyteczności publicznej. Oferuje konsultacje i wsparcie podczas realizacji projektu. Współpraca z nim przebiega według przejrzystego schematu, który obejmuje, oprócz przekazania odpowiedniej dokumentacji technicznej również sporządzenie listy niezbędnych akcesoriów czy sprzętu.

Podobne firmy meblowe

Łączki Kucharskie 183
39-106 Łączki Kucharskie
tel: 783-501-401
Bądź pierwszy
i oceń teraz!
Białoprądnicka 10/15
31-221 Kraków
tel: 530 533 909
Ocena: 5/5 (3 opinie)
Zarzecze 3
36-041 Zarzecze
tel: 600 057 127
Bądź pierwszy
i oceń teraz!
Matejki 12
35-105 Rzeszów
tel: 503148064
Ocena: 5/5 (4 opinie)
Rydlówka 5
30-363 Kraków
tel: 601624781
Ocena: 5/5 (4 opinie)
Zakopiańska 58
30-418 Kraków
tel: 664744123
Ocena: 5/5 (1 opinia)

Skórzana kanapa jest inwestycją na lata, k...
Przestrzenie wielofunkcyjne są hitem wspó...
Meble dla dzieci muszą spełniać odpowiednie sta...
Meble do pokoju dziecięcego wybiera się zwykle p...
Kosze Cargo to niezwykle funkcjonalne elementy wyp...
Wygodny fotel bujany chyba każdemu z nas kojarzy ...