Urządzamy hotel - jakie meble wybrać?

Urządzamy hotel - jakie meble wybrać?

Hotel to miejsce, które jest namiastką domu w podróży lub delegacji. Powinien być zatem urządzony w taki sposób, aby zapewniać gościom pełen komfort. Wybierając meble do hotelu musimy zwrócić uwagę nie tylko na ich wygodę, ale równie trwałość i estetykę. O czym zatem należy pamiętać podejmując zakupowe decyzje?

Hotel przystosowany dla gości
Hotel urządzamy z myślą o gościach, którzy będą go odwiedzać. Przy wyborze miejsca na pobyt, bierze się pod uwagę wiele czynników, takich jak cena, wystrój oraz oferowane udogodnienia. Nie da się zatem stworzyć miejsca odpowiedniego dla wszystkich. Na wstępie warto określić grupę docelową i do niej dopasować wystrój wnętrza. Mając świadomość odnośnie tego, czy będziemy gościć głównie turystów, biznesmenów czy może rodziny z dziećmi, będziemy w stanie stworzyć miejsce, które w najlepszy sposób będzie odpowiadał ich potrzebom.

Spójne wnętrza
Hotel to nie tylko pokoje dla gości, ale także lobby, które stanowi wizytówkę obiektu. Jest pierwszym miejscem, które goście zobaczą po przekroczeniu drzwi, dlatego warto zadbać o to, aby wywoływało pozytywne wrażenie. Powinno być ono spójne z resztą wystroju. Dzięki temu goście będą przygotowani na to, co będzie na nich czekać w pokojach. Lobby powinno być urządzone estetycznie, a przy tym funkcjonalnie, aby osoby oczekujące na przekazanie kluczy, mogły spędzić ten czas w sposób komfortowy.

Najnowsze trendy wśród hotelowych wnętrz
W ostatnich sezonach prym wiodą obiekty o wystroju loftowym i skandynawskim. Okazuje się, że zarówno minimalizm jak i surowy klimat jest najbardziej pożądany przez hotelowych gości, zwłaszcza tych w młodym wieku. Osoby rezerwujące hotel na wypoczynek z rodziną stawiają z kolei na wysoki komfort. Dużą popularnością cieszą się wśród nich apartamenty, w których znajdują się duże łóżka kontynentalne i miękkie sofy tapicerowane przyjemnym w dotyku welurem. W pokojach dla klientów biznesowych króluje natomiast elegancja. Pożądane są skórzane meble i klasyczna tonacja. W tego typu wnętrzach nie może zabraknąć także biurka i miękkiego fotelu do pracy.

Ostatnie opinie internautów: (1)
Magdalena
Urządziłabym hotel w stylu nowoczesnym. Polecam sklep Italia Style.

Podobne firmy meblowe

Ocena: 5/5 (1 opinia)
Ocena: 5/5 (4 opinie)
Bądź pierwszy
i oceń teraz!
Bądź pierwszy
i oceń teraz!
Bądź pierwszy
i oceń teraz!
Bądź pierwszy
i oceń teraz!

Szafy, komody i regały to obowiązkowe wyposażen...
Pokój dzienny okazuje się bardzo reprezent...
Jeżeli lubisz klasyczne, ciepłe wnętrza, zastan...
Urządzanie salonu z pewnością nie jest łatwym ...
Kilkuletnie szkraby do swego prawidłowego rozwoju...
Moda na łóżka wprowadzona przez Francję ...