Umeblowanie małej łazienki

Umeblowanie małej łazienki

Większość osób, szczególnie tych mieszkających w blokach, ma niewielka przestrzeń do zagospodarowania łazienki. Małe pomieszczenia wymagają większej kreatywności przy urządzaniu, jednak odpowiednio zaplanowane z pewnością pomieszczą wszystkie niezbędne elementy. 

Zastanawiasz się między prysznicem a wanną? Oczywiście najlepszym rozwiązaniem byłaby łazienka z wanną i prysznicem, jednak jeżeli masz małe mieszkanie, lepszym rozwiązaniem będzie sam prysznic – jest bardziej funkcjonalny oraz zajmuje dużo mniej miejsca. Pamiętaj, że oprócz tego w łazience musi zmieścić się jeszcze toaleta, umywalka i pralka. Kiedy już wybierzesz najlepiej odpowiadające twoim oczekiwaniom sanitariaty, nadejdzie czas na wybór mebli. Małe przestrzenie najlepiej dają się zagospodarować przy pomocy mebli na wymiar. Specjalista z wybranej przez ciebie firmy przyjdzie, pomierzy całą powierzchnię oraz wysłucha twoich sugestii i wymagań. Bardzo modnym akcentem są krzesła łazienkowe ItaliaStyle - są to nowowczesne krzesła z poliwęglanu. W żadnym wypadku nie rezygnuj z szafek zamykanych w łazience. W pomieszczeniu tym trzymamy kosmetyki oraz drobne akcesoria, w których trudno utrzymać porządek, a wystawione wyglądają bardzo nieestetycznie. Szafki zamykane rozwiążą ten problem – twoje kosmetyki będą niewidoczne, a łazienka zawsze będzie wyglądała na czystą i zadbaną.

Łazienka jest pomieszczeniem, które najbardziej w całym domu narażone jest na zalania oraz działanie wilgoci. Meble łazienkowe powinny być więc wykonane z materiały, który nie będzie odkształcał się i niszczył nawet w kontakcie z dużą ilością wody.

Ostatnie opinie internautów: (0)
Zostaw swoją Opinię
Ocena ogólna:

Podobne firmy meblowe

Ocena: 5/5 (5 opinii)
Ocena: 5/5 (2 opinie)
Bądź pierwszy
i oceń teraz!
Bądź pierwszy
i oceń teraz!
Bądź pierwszy
i oceń teraz!
Bądź pierwszy
i oceń teraz!

Niepowtarzalny design, funkcjonalność i doskona...
W dzisiejszym świecie istnieje bardzo dużo r&oac...
Chyba każdy, kto przynajmniej raz odwiedził Zako...
Meble do sypialni powinny przede wszystkim spełni...
Przy meblach biurowych spędza się kilka godzin d...
Meble drewniane, czyli szafki i półki potr...