Renowacja mebli na najwyższym poziomie

Renowacja mebli na najwyższym poziomie

Odnawianie starych mebli to jeden ze sposobów na nadanie im drugiego życia. W dzisiejszych czasach renowacja zyskuje na popularności ze względu na królujący we wnętrzach dekor industrialny, skandynawski lub vintage. Zamiast kupować nowe meble, coraz częściej skłaniamy się do odnowienia mebli z duszą. Drobne ubytki, wyblaknięcie koloru, czy nawet zarysowania nie powinny dyskwalifikować mebla i spisywać go na straty.

Oddając meble do profesjonalnej renowacji, sprawisz, że zyskają na oryginalnej estetyce i unikalnym charakterze — będą meblami jedynymi w swoim rodzaju. Większość mebli wymaga jedynie kosmetycznych poprawek, aby osiągnąć efektowny charakter. Renowacja jest procesem dość czasochłonnym, który wymaga cierpliwości, staranności, a także wykorzystania wysokogatunkowych materiałów, które swoją fakturą będą przypominać teksturę tworzywa wykorzystywanego w produkcji mebla. Renowacje powinny być przeprowadzane ręcznie przez doświadczonych pracowników, którzy do każdego mebla dobiorą indywidualną technikę renowacji. Warto pamiętać, że proces renowacji ma nie tylko podnieść wartości estetyczne meble, ale również ich użyteczność.

Renowacja mebli Warszawa jest idealną opcją dla tych osób, które nie chcą pożegnać się ze starymi meblami, a uległy one zniszczeniu na skutek wieloletniego użytkowania. W Rad-Pol przeprowadzana jest zarówno renowacja mebli drewnianych, jak i mebli tapicerowanych. Ważnym aspektem podczas odnawiania mebli jest posiadanie specjalistycznych narzędzi, dzięki którym będzie można dokonać wnikliwej analizy stanu mebla, a następnie wykończyć jego najdrobniejsze szczegóły. Proces renowacji jest niezwykle zindywidualizowany, dlatego najczęściej przeprowadzany jest pod kątem klienta. Przed przystąpieniem do pracy następuje ocenienie stanu mebla i zwrócenie uwagi na jego stan, a także wszystkie elementy tapicerowane. Należy przystosować powierzchnię do dalszych działań i zlikwidować wszelkie uszkodzenia przy pomocy wosku lub politury szelakowej. Natomiast przy renowacji mebli tapicerowanych wykorzystywane są wysokogatunkowe materiały podchodzenia naturalnego. Więcej informacji znajdziesz tutaj

Ostatnie opinie internautów: (0)

Podobne firmy meblowe

Ocena: 5/5 (2 opinie)
Bądź pierwszy
i oceń teraz!
Bądź pierwszy
i oceń teraz!
Ocena: 5/5 (4 opinie)
Ocena: 5/5 (10 opinii)

Żyrandole są elementami wyposażenia reprezentat...
Hotel to miejsce, które jest namiastką domu w po...
Stylistyka skandynawska jest chyba jednym z najbar...
Wygodny fotel bujany chyba każdemu z nas kojarzy ...
Salon jest nie tylko miejscem odpoczynku, ale rów...
Aby zadbać o właściwą postawę dziecka, należ...