Meble z funkcją spania, gdzie je zaaranżować?

Meble z funkcją spania, gdzie je zaaranżować?

Meble z funkcją spania to meble rozkładane, które idealnie odnajdą się w przestrzeni pokoju dziennego, pokoju młodzieżowego lub pokoju dziecięcego. We wspomnianych przestrzeniach zazwyczaj nie mamy zbyt wiele miejsca na wprowadzenie osobnego łóżka i mebla wypoczynkowego, na którym będzie można siedzieć w ciągu dnia w towarzystwie znajomych i rodziny, dlatego meble z funkcją spania wydają się najlepszą opcją. Rozkładane meble nie tylko nie zajmą zbyt wiele cennego miejsca, ale również będą się estetycznie prezentować, jednocześnie wpływając na funkcjonalność pomieszczenia.

Narożnik z funkcją spania do pokoju dziennego
Pokój dzienny to nie tylko przestrzeń wypoczynkowa, ale również reprezentacyjna – to tutaj wypoczywamy po ciężkim dniu, jak również przyjmujemy zaproszonych gości. Co więcej, w przeciwieństwie do salonu pokój dzienny pełni również funkcję sypialni, która jest miejscem wyciszenia, odstresowania się oraz maksymalnego zrelaksowania. W przestrzeni pokoju dziennego świetnym rozwiązaniem okaże się narożnik w kształcie litery L lub w kształcie litery U, który na porządku dziennym będzie miejscem wypoczynku dla wielu osób. W nocy narożnik bez większego problemu będzie można rozłożyć do wymiarów przestronnego łóżka, co zagwarantuje użytkownikom komfort i wygodę snu. Ważną zaletą jest schowek na pościel, w który wyposażone są narożniki, można swobodnie przechowywać w nim koce, poduszki i kołdry.

Rozkładana sofa do pokoju młodzieżowego
W przypadku pokoju młodzieżowego zdecydowanie lepszą opcją będzie fotel jednoosobowy z funkcją spania, który złożony świetnie sprawdzi się w formie mebla wypoczynkowego, na którym nastolatek będzie mógł przebywać wraz ze znajomymi. Nawet zmęczony nastolatek bez większego problemu poradzi sobie z rozłożeniem sofy. Rozkładana sofa ze schowkiem będzie praktycznym miejscem do spania oraz meblem, który wprowadzi do wnętrza ład i porządek.

Ostatnie opinie internautów: (0)

Podobne firmy meblowe

Ocena: 5/5 (5 opinii)
Bądź pierwszy
i oceń teraz!
Ocena: 5/5 (3 opinie)
Bądź pierwszy
i oceń teraz!
Bądź pierwszy
i oceń teraz!
Bądź pierwszy
i oceń teraz!

Kosze Cargo to niezwykle funkcjonalne elementy wyp...
Większość osób, szczególnie tych mieszkający...
Krzesła i fotele są meblami, z którymi mamy sty...
Coraz więcej firm sprowadza meble z Włoch. Ich p...
Kredens jest meblem szykownym i stylowym, który i...
Posiadając małe dziecko szczególnie ważne okaz...