Listwy sosnowe - przeznaczenie

Listwy sosnowe - przeznaczenie

Listwy sosnowe wykonywany są przez producenta drewna klejonego Richd.Anders w zależności od ich przeznaczenia. Wspomniane produkty zazwyczaj stosowane są jako półfabrykaty do produkcji opasek drzwiowych, listew maskujących, listew narożnych oraz elementów pochodzenia meblowego.

Drewno sosnowe jest selekcjonowane według wytycznych pozyskanych od klienta, a następnie klejone jest w sposób ustalonej budowy klejem o właściwościach wodoodpornych DIN EN 204 D4. Oferowane przez producenta kantówki drewna mogą być wykonane z drewna certyfikowanego FSC®, które jest pozyskiwane z przeznaczonych do tego źródeł. Co więcej, na życzenie klienta wykonywana są fazowania oraz frezowanie zamówionych elementów.
Drewno pozyskiwane z sosny zazwyczaj znajduje zastosowanie podczas produkcji okien, sklejki, stolarki otworowej, podłóg i części ściennych elementów potrzebnych do wykonania elewacji. Z drewna sosnowego wykonywane są również konstrukcje budowlane, podkłady kolejowe oraz mosty.
Oprócz tego nie można zapomnieć, że tego rodzaju drewno używane jest przede wszystkim w meblarstwie, stolarstwie, jak również przy wytwarzaniu płyt wiórowych oraz płyt pilśniowych. Drewno sosnowe jest świetnym materiałem opałowym oraz surowcem do produkcji opakowań. Wspomniany rodzaj drewna jest szeroko stosowany w Polsce ze względu na jego pospolite występowania na terenie kraju.
Drewno z sosny ze względu na swoje właściwości oraz prezentowaną urodę jest nie tylko wdzięczne w obróbce, ale również proste prace stolarskie nie wymagają innowacyjnych narzędzi. Listwy oraz klejonki sosnowe na zamówienie wykonywane są o zróżnicowanej budowie, oraz jakości wybranej przez klienta.

Ostatnie opinie internautów: (0)
Zostaw swoją Opinię
Ocena ogólna:

Podobne firmy meblowe

Ocena: 5/5 (2 opinie)
Bądź pierwszy
i oceń teraz!
Bądź pierwszy
i oceń teraz!
Bądź pierwszy
i oceń teraz!
Bądź pierwszy
i oceń teraz!
Ocena: 5/5 (1 opinia)

Odpowiedni wystrój kuchni potrafi być proc...
Płyty budowlane są dzisiaj powszechnie wykorzyst...
Co sprawia, że produkowane obecnie meble mogą by...
Moda na łóżka wprowadzona przez Francję ...
Pokój dzienny okazuje się bardzo reprezent...
Chyba każdy, kto przynajmniej raz odwiedził Zako...