Jaki wieszak do przedpokoju?

Jaki wieszak do przedpokoju?

Przedpokój to pierwsze wnętrze, do którego zapraszamy gości, dlatego nie tylko powinien charakteryzować się zwiększoną funkcjonalnością i praktycznością, ale również wyróżniać się wysoce estetycznym designem, który będzie zapowiedzią aranżacji innych pomieszczeń. Zazwyczaj przedpokój charakteryzuje się niewielkim metrażem, dlatego wspomniana przestrzeń powinna nie utrudniać komunikacji, a także oferować miejsce, w którym będzie można zorganizować oraz przechowywać odzież wierzchnią, buty oraz drobne akcesoria, np. kapelusz, czapka czy okulary przeciwsłoneczne.

Meble zakupione do przedpokoju powinny współgrać z całą aranżacją domu, a także należy je odpowiednio rozplanować. Funkcjonalnej przestrzeni przedpokoju nie można wyobrazić sobie bez wieszaków, które dostępne są w formie wiszącej oraz w wersji wolnostojącej — dzięki nim bez większego problemu znajdziesz miejsce dla odzieży wierzchniej zaproszonych gości, a także domowników. Wieszak ścienny to świetne rozwiązanie w przypadku przedpokoju o niewielkim metrażu użytkowym, można go po prostu zawiesić na wolnej ścianie, dzięki czemu nie będzie ograniczał swobodnego poruszania się. Ścienny wieszak zazwyczaj połączony jest z dodatkową półką lub z lustrem, w którym można skontrolować swój wygląd. Wiszący wieszak łączy w sobie wysoką funkcjonalność z ponadczasowym wyglądem.

Kolejną opcją do przedpokoju jest wieszak wolnostojący, który charakteryzuje się zwiększoną stabilnością — umieszczony jest na trwałym stelażu zakończonym okrągłą podstawą. Wieszaki dostępne na rynku meblowym różnią się od siebie ilością dostępnych haczyków — można na nich bez większego problemu umieścić nawet mokre ciuchy, które szybko wyschną. Wieszaki wolnostojące zachwycą oferowaną praktycznością, a także ponadczasową estetyką — dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, kształtach oraz rozmiarach. Warto pamiętać, że wieszak wolnostojący nie tylko sprawdzi się w przedpokoju, ale również w przestrzeni publicznej, tj. hotelu czy restauracji.

Ostatnie opinie internautów: (1)
Natalia
Przedpokój bardzo często jest wizytówką naszego domu.

Podobne firmy meblowe

Bądź pierwszy
i oceń teraz!
Bądź pierwszy
i oceń teraz!
Bądź pierwszy
i oceń teraz!
Ocena: 5/5 (2 opinie)
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Bądź pierwszy
i oceń teraz!

Coraz więcej osób budujących nowe domu, d...
Każdy chyba doskonale zdaje sobie sprawę z tego ...
Przy meblach biurowych spędza się kilka godzin d...
Każde pomieszczenie w domu powinno posiadać swó...
Leżaki ogrodowe to doskonały sposób na relaks. ...
Każda szafka musi mieć dobry i solidny zamek. Je...