Jaki wieszak do przedpokoju?

Jaki wieszak do przedpokoju?

Przedpokój to pierwsze wnętrze, do którego zapraszamy gości, dlatego nie tylko powinien charakteryzować się zwiększoną funkcjonalnością i praktycznością, ale również wyróżniać się wysoce estetycznym designem, który będzie zapowiedzią aranżacji innych pomieszczeń. Zazwyczaj przedpokój charakteryzuje się niewielkim metrażem, dlatego wspomniana przestrzeń powinna nie utrudniać komunikacji, a także oferować miejsce, w którym będzie można zorganizować oraz przechowywać odzież wierzchnią, buty oraz drobne akcesoria, np. kapelusz, czapka czy okulary przeciwsłoneczne.

Meble zakupione do przedpokoju powinny współgrać z całą aranżacją domu, a także należy je odpowiednio rozplanować. Funkcjonalnej przestrzeni przedpokoju nie można wyobrazić sobie bez wieszaków, które dostępne są w formie wiszącej oraz w wersji wolnostojącej — dzięki nim bez większego problemu znajdziesz miejsce dla odzieży wierzchniej zaproszonych gości, a także domowników. Wieszak ścienny to świetne rozwiązanie w przypadku przedpokoju o niewielkim metrażu użytkowym, można go po prostu zawiesić na wolnej ścianie, dzięki czemu nie będzie ograniczał swobodnego poruszania się. Ścienny wieszak zazwyczaj połączony jest z dodatkową półką lub z lustrem, w którym można skontrolować swój wygląd. Wiszący wieszak łączy w sobie wysoką funkcjonalność z ponadczasowym wyglądem.

Kolejną opcją do przedpokoju jest wieszak wolnostojący, który charakteryzuje się zwiększoną stabilnością — umieszczony jest na trwałym stelażu zakończonym okrągłą podstawą. Wieszaki dostępne na rynku meblowym różnią się od siebie ilością dostępnych haczyków — można na nich bez większego problemu umieścić nawet mokre ciuchy, które szybko wyschną. Wieszaki wolnostojące zachwycą oferowaną praktycznością, a także ponadczasową estetyką — dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, kształtach oraz rozmiarach. Warto pamiętać, że wieszak wolnostojący nie tylko sprawdzi się w przedpokoju, ale również w przestrzeni publicznej, tj. hotelu czy restauracji.

Ostatnie opinie internautów: (0)

Podobne firmy meblowe

Ocena: 5/5 (1 opinia)
Bądź pierwszy
i oceń teraz!
Bądź pierwszy
i oceń teraz!
Bądź pierwszy
i oceń teraz!
Bądź pierwszy
i oceń teraz!
Ocena: 5/5 (1 opinia)

Leżaki ogrodowe to doskonały sposób na relaks. ...
Późne średniowiecze przyniosło ró...
Samo właściwe wykończenie konkretnych pomieszcz...
Remontowane używane meble holenderskie to ciekawy...
Wykańczanie wymarzonego wnętrza często łączy ...
Renesansowe łoża włoskie we wszystkich warianta...